BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ampel 5646104
nr 564 6104
Ampel
1800-tal, bemålat glas
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 2 februari 2009